Lymfoven přístrojová lymfodrenáž

LYMFOVEN PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Objednat službu
Ceník

Lymfoven přístrojová lymfodrenáž

Lymfoven je přístroj na sekvenční tlakovou masáž končetin, přístroj, který pracuje na principu lymfatické masáže. Cílem masáže je odvést zplodiny metabolismu, tedy toxické látky, lymfatickým systémem. Toto ošetření je velmi účinné jak z hlediska kosmetického, tak zdravotního.

Lymfoven přístrojová lymfodrenáž

Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstraňuje pocit tzv. těžkých nohou. Přístroj je ideální doplněk na formování postavy.

Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie. Masáž postupující tlakovou vlnou je nenahraditelná, uvolní, odvede nadbytečnou tekutinu a navíc je velmi příjemná. Také pomáhá odstraňovat celulitidu.

Je třeba mít s sebou oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni (např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky, nebo bavlněné punčochové kalhoty).

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

Procedura trvá přibližně 30 minut, provádíme ji pouze v kombinaci s přístrojem US2A ultrazvukové destičky nebo přístrojem STARVAC. Provádí se 2-3x týdně.

Více informací o přístroji US2A můžete získat na našem webu věnovanému výhradně kosmetickým přístrojům ADM.

 

 

Ceník - LYMFOVEN přístrojová lymfodrenáž

Objednat službu

 

Lymfatická masáž 30 minut 450,- Kč

 

Kombinace přístrojového ošetření


2-kombinace  
STARVAC + zábal 1 000,- Kč
US2A + LYMFOVEN 1 050,- Kč
US2A + STARVAC 1 350,- Kč
STARVAC + CAVITALyse 1 800,- Kč

3-kombinace  
US2A + LYMFOVEN + zábal 1 300,- Kč
US2A + STARVAC + zábal 1 600,- Kč
US2A + CAVITALyse + STARVAC 2 550,- Kč

4-kombinace  
US2A + STARVAC + LYMFOVEN + zábal 2 050,- Kč

 

Kombinace alespoň dvou přístrojů je daleko účinnější a efektivnější, řeší problém postižených partií rychleji a více do hloubky. Kombinace přístrojů násobí účinky ošetření. Nejintenzivnější kombinace je dosahováno při kombinaci ultrazvuku a vakuové masáže (doporučujeme).
Konečná cena je součtem cen jednotlivých ošetření. Při zaplacení celé kúry - 5 návštěv sleva 10%.

 

 

 

 

nahoru