Maderoterapie

 

MADEROTERAPIE - holistická masážní technika

MADEROTERAPIE

tedy terapie dřevem (Wood Therapy), je holistická masážní technika, která využívá anatomicky navržené dřevěné nástroje k odbourání celulitidy a formování proporcí těla i k zlepšení celkového zdravotního stavu. Nástroje pro tuto metodu vyvinuli terapeuti v jihoamerické Kolumbii před třiceti lety, ale už dávno předtím bylo v Orientu zvykem používat při masáži hladké dřevo.

MADEROTERAPIE - holistická masážní technika

Jaká je technika maderoterapie?
Technika zahrnuje sérii speciálních rytmických pohybů za pomoci více než deseti různých dřevěných nástrojů. Díky tomu se stimuluje lymfatický systém, z těla se odstraňuje nepotřebná voda, tuk a toxiny a zmírní se efekt pomerančové kůže, tedy celulitidy. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. Důležité je použít také speciální masážní olej určený právě pro maderoterapii – směs mandlového a makadamiového.

Pro koho je vhodná?
Maderoterapie je vhodná pro redukci celulitidy, formování postavy i při hubnutí. Výrazně může pomoci lidem, kteří mají problém s otoky dolních končetin a se zavodňováním organismu. Ocení ji sportovci, kterým pomáhá regenerovat a uvolňovat svaly po sportovní aktivitě.

 

Maderoterapie - 100% přírodní, neinvazivní metoda

Maderoterapie
 
Maderoterapie
 
Maderoterapie
 
Maderoterapie

 

Jaký je ideální počet návštěv?
Masáž trvá 40 až 45 minut.. První výsledky mohou být vidět již po 5. či 6. ošetření, je to ovšem individuální. Doporučuje se alespoň 10 návštěv. Vynikajících výsledků redukci celulitidy a hubnutí se přitom dosahuje při kombinaci maderoterapie s přístrojem US2A ultrazvukové destičky kde stačí pouze 6 ošetření . Ideální je také kombinaci se zábalem, tzv. Body Wrapping spojení těchto dvou metod v délce 90 minut je viditelné již po 3 procedurách!

Jaké jsou účinky maderoterapie?

  • aktivuje lymfatický systém
  • zrychluje metabolismus
  • odbourává celulitidu
  • tvaruje kontury těla
  • zpevňuje a tonizuje pokožku
  • uvolňuje svaly
  • jde o stoprocentně přírodní a neinvazivní metodu

Ceník - MADEROTERAPIE

 

Maderoterapie tělo 40-45 minut 990,- Kč
Maderoterapie + zábal 75 minut 1 240,- Kč
Maderoterapie + US2A ultrazvukové destičky 75 minut 1 400,- Kč
Maderoterapie + US2A ultrazvukové destičky + zábal 120 minut 1 600,- Kč
Zábal 250,- Kč
Maderoterapie obličej 30 minut 590,- Kč
Maderoterapie obličej 60 minut 990,- Kč