Akce, slevy a novinky

AKCE

Akce, slevy a novinky v Salonu KORUNKA na leden 2022

Pravidelně pro Vás připravujeme výhodné cenové nabídky a různé slevové balíčky. Sledujte naše akce i v budoucnu. Každý měsíc jiná akce.

Ošetření masážními ledovými koulemi


Ošetření masážními ledovými koulemi

Pospícháte na schůzku, společenskou akci nebo párty a nemáte dostatek času? Potřebujete mít během krátké doby perfektně vyhlazený obličej, bez známek únavy? Masáž ledovými koulemi s použitím liftingového séra vaší pleť okamžitě vypne a zbaví vás otoků a kruhů pod očima. Výsledkem ošetření bude viditelně zářivá, svěží pleť.

SILVER FOR SKIN ADVANCED


SILVER FOR SKIN

SILVER FOR SKIN ADVANCED - je sprej s vysokým obsahem nanočástic stříbra, který velice rychle zmírňuje rozvinuté formy akné, potlačuje zánětlivé procesy a zarudnutí, působí jako přírodní antibiotikum - péče o pleť s výraznými projevy akné. Silver sprej svojí protibakteriální péči, pleť chrání, zklidňuje a navrací jí krásný zdravý svěží vzhled. Obsah: 50 ml, koncentrace: 20 ppm.

Skvělé účinky má především v léčbě akné, neboť ničí bakterie na pokožce, čímž předchází vzniku akné. Účinnost nanostříbra byla prokázána v mnoha studiích.

Jade Roller - jde to i bez chemie


Jade Roller

Otoky kolem očí, unavená a povadlá pleť, viditelnější vrásky, to znají všechny ženy. Někdy je to stres, jindy málo spánku, následky dlouhého večírku… Rychlá pomoc může přijít v podobě malého válečku, Jade Roller, který stojí za tajemstvím svěží pleti Madonny nebo Naomi Campbell.

A o co vlastně jde? Již ve starověké Číně si krásky masírovaly pleť válečkem z čistého nefritu. Jemný tlak a energie přírodního kamene zlepšují lymfatický tok, který působí na zmírnění otoků, podporují tvorbu kolagenu a elastinu. Napjaté svaly obličeje se uvolní, pleť je pevnější a pružnější. Masáž válečky zpomaluje stárnutí pokožky a minimalizuje hluboké vrásky.

Lash Lifting a Lash Botox Bomb - novinka v oblasti tvarování vlastních řas


Lash Lifting a Lash Botox Bomb

Lash Lifting a Lash Botox Bomb - tato technika spočívá v natočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené, přirozeně opticky prodloužené a zhuštěné řasy, omlazení oka a mladistvý look.

Lash Lifting je inovativní metoda jemného liftingu a posílení přírodních řas. řasy jsou přirozeně opticky prodloužené a zhuštěné. Technika je vhodná pro rovné, krátké řasy, nebo řasy které rostou směrem dolů. Krásné řasy i bez řasenky které vydrží 8-10 týdnů.

Beautiful Brows - dokonale tvarované obočí


Beautiful Brows

AKCE - Beautiful Brows si můžete přijít zdarma vyzkoušet v našem salonu.
Mít krásné a dokonale tvarované obočí již není jen výsadou celebrit s jejich týmem vizážistů.
Beautiful Brows je revoluční systém, se kterým vytvoříte dokonale krásné obočí během několika vteřin i v pohodlí domova. Nepotřebujete tým vizážistů, které mají k dispozici celebrity. Naše barvy i šablony se přizpůsobí každému typu, barvě vlasů, očí a pleti. Vodě, otěru, potu odolný až 24 hodin bez úprav.

Pamatujte, že nepotřebujete žádné kosmetické dovednosti. Lehčí už to být nemůže, tak na co ještě čekáte?
Beautiful Brows se pohodlně vejde do každé kosmetické taštičky. Beautiful Brows a obočí Vás bude bavit.