Manikúra

WELLNESS MANIKÚRA PRO ŽENY I MUŽE

Objednat službu
Ceník

Manikúra pro ženy i muže

V salonu Korunka kromě základní manikúry nabízíme kompletní péči pro ruce a nehty, velmi populární wellness manikúru, parafínový zábal, P-Shine a naprostou novinku permanentní lakování nehtů Striplac. Na rozdíl od gelových nebo akrylových nehtů je tato metoda o mnoho šetrnější, neboť nedochází k pravidelnému pilování přírodních nehtů, jeho zeslabení event. poškození.

Manikúra

Úroveň a možnosti v oblasti manikúry se neustále posunují kupředu a na základě vědeckých poznatků se vyvíjejí zcela nové metody. Všechny novinky sledujeme a našim klientům poskytujeme jenom to nejlepší, kvalitní nehtová kosmetika a vysoká úroveň péče je pro nás samozřejmostí.

Pěstěné a upravené ruce už nejsou pouze ženskou výsadou, ale i muži dobře vědí že upravené ruce a nehty jsou vizitkou Vaši osobnosti, která hodně napoví. Kromě perfektně upravených rukou získáte v salonu Korunka navíc čas na oddech a relaxaci.

 

 

Wellness manikúra
Nabízí luxusní péči o Vaše přírodní nehty, individuální analýza stavů nehtů a řešení problémů.

 • suchých
 • křehkých
 • modeláži poškozených nehtů

Zábal v termorukavicích, masáž rukou, úprava nehtů do požadovaného tvaru, ošetření kůžiček, lakování dodá vašim ručičkám požadovaný efekt. Samozřejmostí je doporučení optimální domácí péče.

 

Striplac
 
Striplac
 
Striplac
 
Striplac

 

Přírodní péče P-Shine - ošetření přirozených nehtů s efektem vysokého lesku
Japonská péče pěstování přírodních nehtů vhodná pro ženy i muže, kteří preferují přirozený vzhled nebo chtějí zregenerovat, roztřepené, lámavé nehty např. po odstranění umělých nehtů. Principem je zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu, prokrvení nehtové ploténky a dodání vitamínů podporujících jejich zdravý růst. Výsledkem jsou naprosto přirozené krásně lesklé a dokonale upravené nehty.

 

Lakování přírodních nehtů permanentním UV lakem - Striplac
Naprostou novinku v nehtovém designu je permanentní lakování metodou Striplac. Jedná se tzv. svlékací laky na nehty. Povrch nehtů je odolný proti poškrábání a brilantní lesk vydrží bez jediné chybičky 2-3 týdny. Lak se odstraňuje pouhým odloupnutím bez použití acetonu.

Na rozdíl od gelových nebo akrylových nehtů je tato nová metoda o mnoho šetrnější, neboť odpadá pracné sundávání a pravidelné pilování přírodních nehtů, jeho zeslabení event. poškození.

Permanentní UV/LED laky Striplac jsou velmi oblíbenou novinkou pro lakování přírodních nehtů jejichž hlavní výhody jsou:

 • snadno se nanáší
 • snadno se odstraní
 • výjimečná výdrž 2-3 týdny
 • suchý ihned po aplikaci
 • rychlá aplikace na přírodní gelové i akrylové nehty
 • trendové barvy a odstíny, ze světlých módních přehlídek a show
 • rychlé odstranění a obměna barvy
 • vhodné pro manikúru i pedikúru
 • jednoduchá domácí péče bez odrostů
 • úspora času a peněz

 

Termorukavice – pěstící zábal
Luxusní ošetření termorukavicemi je vhodné pro léčbu artrozy,revmatismu, pocitu studených rukou. Použití zábalu je velmi vhodné na extrémně suché ruce, je možno ho provést bezprostředně po manikúře, modeláži nehtů nebo současně při pedikúře nebo i kosmetickém ošetření.

 

Parafínový zábal na ruce
Parafínový zábal prohřeje, uvolní ztuhlé svaly a klouby, zvýší krevní oběh a otevře póry. Odstraní odumřelé části pokožky, kůži zjemní a dodá ji výživu. Pokožka po ošetření o mnoho lépe absorbuje výživné látky z kosmetických přípravků. Díky působení tepla (působí jako malá sauna) pomáhá i při zdravotních potížích jako např. ztuhlost svalů. bolesti kloubů a revmatické artritidě. Parafínový zábal pomáhá zjemnit suchou popraskanou pokožku, zpevňuje a vyživuje nehty a jejich okolí a navíc působí jako velmi příjemná relaxace.

 

 

Ceník - Manikúra

Objednat službu

 

Základní manikúra: odlakování, úprava nehtů, odstranění kůžičky 290,- Kč
Kompletní manikúra: odlakování, úprava nehtů, odstranění kůžičky, peeling, kompletní výživa lakování, krém 550,- Kč
Japonská manikúra P-shine 590,- Kč
Pánská manikúra: zkrácení nehtů, odstranění kůžičky, peeling, P-Shine, masáž rukou 630,- Kč
SPA manikúra: odlakování, úprava nehtů, odstranění kůžičky, peeling, pěstící zábal, masáž rukou, výživa, lakování 750,- Kč
Striplac včetně základní manikúry 650,- Kč
Striplac francouzská manikúra 680,- Kč
Odstranění gelu z umělých nehtů 350,- Kč
Lakování a nadlak 190,- Kč
Lakování francouzské manikúry 190,- Kč
Peeling pokožky rukou 130,- Kč
Pěstící zábal termorukavice 230,- Kč
Parafínový zábal 350,- Kč
Aroma relaxační masáž rukou 290,- Kč

 

 

 

 

nahoru