Profil Salonu KORUNKA

O NÁS

Profil Salonu KORUNKA

Pěstěný vzhled vám dodá sebedůvěru a výrazně vám může pomoci v komunikaci v pracovním i osobním životě. Kosmetický salon KORUNKA se o vás postará doslova "od hlavy až k patě", a to jak o vás, ženy, tak i muže. Zabýváme se péčí nejen o pleť, ale i celé tělo.

Salon KORUNKA

Zvolili jsme jednoduchou filozofii – myslíme na každého zákazníka, který navštíví kosmetický salon. Klientům neslibujeme zázraky, ale snažíme se jim maximálně vyjít vstříc a nabídnout možnosti a ošetření, jak dokonale vypadat a zároveň se dokonale cítit. Velmi dobře jsme si vědomi, jak je důležité, aby byl pobyt klienta v našem salonu také příjemným zážitkem a relaxací.

Našim největším přáním je, aby od nás klient odcházel krásný nejen svou novou vizáží, ale aby se cítil zcela odpočinut také po psychické stránce. Jedině tak totiž může vnější vzhled harmonizovat s vnitřním pocitem a smysl našeho poslání je naplněn.

Klasický kosmetický salon krásy je už dnes na trhu samozřejmostí, a proto jsme se rozhodli přinést našim zákazníků něco více. Spolupracujeme s prestižními dámskými časopisy a novinami jakou jsou Svět ženy, Katka, Cosmopolitan, Style, Jackie, Tina, Chvilka pro tebe Vlasta, MF Dnes či Lidové noviny.

Kosmetický salon KORUNKA - jeho majitelka pravidelně publikuje ve výše uvedených tiskových medií a nyní je pravidelným hostem televizního pořadu Sama doma. Několikrát byla hostem pořadu Černá a bílá a také ji můžete slyšet v rozhovorech na Českém rozhlasu.

 

Kniha Krásná v každém věku

Nejen pro své stávající zákaznice, ale i pro ty budoucí, vydala v prosinci 2007 v nakladatelství Grada Publishing, a.s knihu s názvem Krásná v každém věku, ve které svým čtenářkám radí jak si uchovat mladý vzhled a dobrou náladu po celý život. Zúročila tak své dlouholeté bohaté zkušenosti z praxe i vědomosti, které léta získávala na odborných seminářích a kurzech.

Mnohaleté zkušenosti, profesionalita, příjemné prostředí a zvláštní péče, věnovaná každé jednotlivé klientce s ohledem na její individualitu, to jsou největší divizi salonu KORUNKA.

Kosmetický salon KORUNKA úzce spolupracuje s mnoha renomovanými firmami, kterým poskytuje speciální služby a programy pro VIP klienty. Profesionální péči s cílem dokonalé a maximálně uvolňující regenerace věnuje samozřejmě všem svým klientům.

 

Stejně populární a často navštěvované jsou naše speciální kúry, kterými pomáháme všem našim zákazníkům upravit, zpevnit a zeštíhlit postavu. Jedná se o vysoce účinné metody pomocí přístrojů pracujících na principu ultrazvuku a vakua, určeným všem kteří mají potíže zhubnout přirozenou cestou. Kosmetický salon KORUNKA vám pomůže odstranit přebytečný tuk, omezit tvorbu celulitidy a pročistit celé vaše tělo.

Majitelka Salonu KORUNKA Jana Petráková

Další naši oblíbenou službou je tzv. Expresní Lifting, který provádíme nejnovějším francouzským přístrojem Duolift Expert. Jedná se o nadčasovou metodu omlazení za použití technologie ultrazvuku, luminoteraie a vakua.

Jak vidíte, o vaši pleť i celé tělo bude v salonu KORUNKA dokonale postaráno. A nejen to – od nás budete odcházet uvolnění, optimističtí a odpočatí. Přijďte k nám zapomenout na všechny své starosti, zpevnit své tělo nebo změnit svůj vzhled od základu. Anebo udělejte radost někomu jinému – s radostí se postaráme také o vaše blízké, zaměstnance či obchodní partnery, kterým u nás můžete zakoupit dárkové poukázky.

Zkuste to a zlepšete život sobě i jiným.

Příjemný pobyt a relaxaci vám přeje Jana Petráková
majitelka Salonu KORUNKA

 

KOSMETIKA

FORMOVÁNÍ POSTAVY

PÉČE O ŤELO

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

CENÍK

PROFIL SALONU

KONTAKT

Kosmetika

Kavitace CAVITALyse

Manikúra

Dárkové poukázky

Ceník služeb

Akce

Kontakt a mapa

Duolift Sequential

US2A ultrazvukové destičky

Depilace pastou

   

Věrnostní program

Blog a články

Duolift Expert

Starvac

Vajazzling

   

Profil salonu

 

Beautiful Brows

Lymfoven

Japonské tetování

   

Náš team

 

Mikrodermabraze

Maderoterapie

Krystalické tetování

   

Napsali o nás

 

Kosmetika pro muže

 

Masáže

   

Partneři

 
         

Krásná v každém věku

 
         

Sama doma

 
         

Fotogalerie

 
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena
Salon Korunka na Facebooku Salon Korunka na Instagramu
Možnost WiFi připojení
Prověřená Společnost

 

+420 604 743 316
korunka@salon-korunka.cz
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena